Whatsapp Destek

Asus Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Asus marka cep telefonunuzun ekranı kırıldığında hiç görüntü gelmediğinde Ekran Değişimi teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil Ekran Dokunmatik değişiminiz tamamen orjinal ekranlar ile değiştirilmekte olup uzman teknikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

asus zenfone 5z

asus zenfone 5z

ASUS Ekran ve Cam Değişimi sırasında ve sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapılır yapılmaz telefonunuz bütün testlerden geçirilir ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur.

Dokunmatik Ekran Değişimi olarak ASUS Ekran değişimi %100 seri numaralı ve orjinal ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

sunulur.


BİLGİLERİNİZ GÜVENDE
Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. ASUS modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Model AdıEkran Değişim Fiyatı
Zenfone 2 Ekran Değişimi260 TL
Zenfone 2 Laser Ekran Değişimi260 TL
Zenfone 2 Max Ekran Değişimi180 TL
Zenfone 3 Ekran Değişimi300 TL
Zenfone 3 Deluxe Ekran Değişimi300 TL
Zenfone 3 Max Ekran Değişimi300 TL
Zenfone 3 Laser Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 4 Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 4 Max Pro Ekran Değişimi350 TL
Zenfone 4 Max Ekran Değişimi350 TL
Zenfone 4c Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 5 Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 5 Lite Ekran Değişimi250 TL
Zenfone Selfie Ekran Değişimi300 TL
Zenfone Zoom Ekran Değişimi250 TL
Zenfone Go Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 6 Ekran Değişimi250 TL
Zenfone 5z Ekran Değişimi550 TL
Zenfone Live Ekran Değişimi250 TL

Asus Ekran Değişim Fiyatı Kdv Dahil modele göre değişmektedir.

Asus model cep telefonunuzun ekran değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

 

 

 

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz.

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :F24B21

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

Call Now Button