Whatsapp Destek

Asus Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Asus marka cep telefonunuzun ekranı kırıldığında hiç görüntü gelmediğinde Ekran Değişimi teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil Ekran Dokunmatik değişiminiz tamamen orjinal ekranlar ile değiştirilmekte olup uzman teknikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

asus zenfone 5z

asus zenfone 5z

ASUS Ekran ve Cam Değişimi sırasında ve sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapılır yapılmaz telefonunuz bütün testlerden geçirilir ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur.

Dokunmatik Ekran Değişimi olarak ASUS Ekran değişimi %100 seri numaralı ve orjinal ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

sunulur.


BİLGİLERİNİZ GÜVENDE
Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. ASUS modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Model AdıEkran Değişim Fiyatı
Zenfone 2260 TL
Zenfone 2 Laser260 TL
Zenfone 2 Max180 TL
Zenfone 3300 TL
Zenfone 3 Deluxe300 TL
Zenfone 3 Max300 TL
Zenfone 3 Laser250 TL
Zenfone 4250 TL
Zenfone 4 Max Pro350 TL
Zenfone 4 Max350 TL
Zenfone 4c250 TL
Zenfone 5250 TL
Zenfone 5 Lite250 TL
Zenfone Selfie300 TL
Zenfone Zoom250 TL
Zenfone Go250 TL
Zenfone 6250 TL
Zenfone 5z550 TL
Zenfone Live250 TL

Asus Ekran Değişim Fiyatı Kdv Dahil modele göre değişmektedir.

Asus model cep telefonunuzun ekran değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

Cihazınızı servisimize gönderirken şarj cihazı kulaklık yada kılıf ile göndermeyiniz. Sadece cihazınızı gönderiniz. Eğer kulaklık sorunuz varsa kulaklık ile şarj olmama sorununuz varsa usb kablosu ve adaptörü ile gönderiniz.

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT kargo bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz. 

Ücretsiz Kargo Anlaşması

ücretsiz kargo anlaşması

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.
Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :D5D225

 

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır

4.6
Call Now Button