Whatsapp Destek

Galaxy J2 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy J2 ekran değişimi 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 600 TL’dir. SAMSUNG Galaxy J2 ekran değişiminiz uzman Samsung teknikerlerimiz tarafından TSE-HYB uluslararası standardında ESD(Elektro Statik Deşarj) tabanlı teknik servisimizde yapılmaktadır. Ekran değişiminden sonra telefonunuz testten geçirilir. Test içerisinde şebeke kontrolü, mikrofon, ahize, şarj soketi, ses açma kapama tuşu, home ve hold buton testi gibi birçok testin tamamlanması sonrasında cihazınız size teslim edilir veya kargolanmak üzere kısaya eklenir.galaxy-j2-ekran-degisim-fiyati

Samsung Galaxy J2 ekran tamiri sırasında cep telefonunuzun içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. SAMSUNG Galaxy J2 ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır.

Samsung Galaxy J2 ekran değişimi 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 600 TL’dir. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika ile 45 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

Galaxy J2 Ekran Değişimi Kaç Dakika Sürer?

Galaxy J2 ekran değişimi ortalama 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir.

Samsung Galaxy J2 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal samsung glaxy j2 orjinal ekran ile değişim,
  • Koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button