Exper Gsm

14 yıldır Gsm sektöründe tecrübeli teknisyenlerimiz ile profesyonel şekilde Tüm Marka Modellerin Ekran ve Ön Cam değişimi, batarya değişimi, arka kapak değişimi, ikinci el ve sıfır telefon satışı, aksesuar satışı ile koruyucu cam satışı,Ücretsiz Bakim,Garantili Onarim,Orijinal parca Hemen teslim uygun fiyat,Kartla ödeme,Havale ve EFT yoluyla ödeme,Ücretsiz kargo ile Dudullu’daki Sultan İş Merkezinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermekteyiz. Her cihazda kendi cihazımızı onarır gibi sizin cihazlarınızı tamir etmekteyiz.

Ekran ve Ön cam Değişim Fiyatlari

Kargo Gönderimi 

 

 

Exper Gsm Sürat Kargo Anlaşma Bilgileri

Müşteri Kodu :1215085887

Cep Telefonunuzu Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Cep telefonu gönderimi konusunda firmamıza cep telefonunuzu gönderirken taşınma sırasında dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır.

  1. Cihazınızı yollarken taşıma esnasında oluşabilecek kırılma riskini en aza indirmek için güzelce kutulayınız.
  2. Cep telefonunuzu kargo ile gönderirken Ad, Soyad, Adres, Telefon ve cihazınız ilgili şikâyetlerinizi bir kâğıda yazarak kutu içerisine koyunuz.
  1. Cihazınızı SÜRAT KARGO ile ücretsiz  bizlere gönderebilirsiniz. Gönderim sırasında bizim adres bilgilerimizi yazmanıza gerek yoktur,SÜRAT KARGO anlaşma numaramızı yazmanız yeterlidir.Kargonuzun gönderimi sonrasında size kargo firması tarafından bir kargo takip numarası verilecektir. Kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu aktif olarak takip edebilirsiniz. Kargonuz servisimize ulaştıktan hemen sonra size tarafımızda bilgi mesajı iletilecektir.