Whatsapp Destek

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi 2018 ocak ayı için geçerli olup her ay güncellenecektir. Huawei markasına ait P8,P8 Lite,P9, P9 Lite, G7, G8, MATE 7, MATE 8, HONOR 7, GR5 modellerinin düşürme veya herhangi bir darbe sonrası kırılmış olan Full Ekran, Dokunmatik LCD ekranın değişmesi ile ilgili parça ve servis fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Ekran Değişimi 2018 Ocak Ayı Fiyat Listesi

Huawei marka cihazların Dokunmatik LCD panel ve Full ekran değişim hizmetimizde Dokunmatik panel veya Full komple ekranı tamamen orijinal parçalarla değiştirmekteyiz. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak Huawei cihazlarınıza takılacak olan Dokunmatik ekran ve diğer tüm parçalar orijinal olup tam kalite orijinal parçalar kullanıyoruz.

Huawei cihazlar için ekran değişim fiyat tablosu aşağıda liste halinde verilmiştir, fiyat tablosunda modellere göre ayrılmış olup bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Huawei modellerinin Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki bakabilirsiniz veya bize mesai saatleri içerisinde 0549 803 34 34 nolu telefondan arayarak veya Whatshapp üzerinden ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Model AdıEkran Değişim Fiyatı / İndirimli Fiyatı
Huawei P8 Full Ekran300 TL
Huawei P8 Lite Full Ekran280 TL
Huawei P9 Lite 2016 Full Ekran280 TL
Huawei P9 Lite 2017 Full Ekran300 TL
Huawei P9 Full Ekran300 TL
Huawei Ascend G7 Full Ekran250 TL
Huawei G8 Full Ekran250 TL
Huawei MATE 7 Full Ekran350 TL
Huawei MATE 8 Full Ekran350 TL
Huawei HONOR 7 Full Ekran250 TL
Huawei GR5 Full Ekran250 TL
Huawei Y6 Full Ekran250 TL
Huawei Mate S Full Ekran600 TL
Huawei Mate 9 Full Ekran350 TL
Huawei P10 Full Ekran500 TL

Huawei P9 Lite 2017 ekranın 2016 modelinden ucuz olmasının nedeni değişimde birinin ekranı ayrı değişirken diğerin batarya, kamera gibi aksesuarları da ekranda olduğundan onlarda tamamen değişmektedir.

Huawei modellerinde cam değişimi hizmeti vermemekte olup onun yerine komple full ekran değişimi yapmaktayız. Kullandığımız ekranlar ve diğer tüm parçalarımız tamamen orjinal ve seri numaralı ürünlerdir. Ekran değişiminde kullanılan ürün %100 orjinal, seri numaralı ve tek parçadan oluşmaktadır. Yani ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış panel tek parça halinde fabrikasyon orjinali ile değiştirilir.Bu sayede cihazının performansı yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz, kesinlikle bilgileriniz silinmez. Dokunmatik ekran değişimi olarak bu model için orjinal olmayan sadece ön cam değişimi yapılmamaktayız. Telefonunuzu ekranı full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olmak üzere full tek parça panelli olarak değiştirilmektedir.

Huawei P9 Lite Ekran

Huawei Ascend Mate 7 Gold Ekran

huawei ascend g7 orjinal ekran

huawei honor orjinal dokunmatik ekran fiyatı

huawei p8 lite kirik ekran


Huawei Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal huawei orjinal ekran ile değişim,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.
  • Ücretsiz kargo.

Bilgileriniz güvende

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Huawei modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim bize elde teslim edebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0549 803 34 34 numaralı telefondan bizle iletişime geçmeniz yeterli.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın SÜRAT KARGO şubesinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz

Huawei P8 Ekran DeğişimiHuawei P9 – P9 Lite Ekran Değişimi sayfalarından daha önceden yazılan fiyatlar güncellenmiş olup huawei marka telefonların tüm modellerin fiyat listesine burdan ulaşabilir modeli listede olmayanlar için bizi 7- 24 arayabilirsiniz.

4.7
Sending
User Review
3.6 (5 votes)
Call Now Button