Whatsapp Destek

Huawei P Smart 2021 Ön Cam Değişimi 300TL

Huawei P Smart 2021 ön cam değişimi fiyatı  3 ay Dokunmatik Ekran Değişimi garantisi ile yapılmakta ve ücreti 300 TL ‘dir. Cihazınızın Ön Camı kırık ekranında görüntü varsa komple ekran değişimi yerine ön cam değişimi yaptırarak daha ucuz şekilde daha kaliteli şekilde ilk günkü halinde kullanabilirsiniz. Cihazınızın komple ekranı kırıksa hiç görüntü yoksa o zaman ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Yeni ekran değişimi ücreti ise güncel kura göre değişmektedir, fiyat bilgisi için servisimizi arayabirsiniz. Komple ekran değişimi için tıklayınız.

 

EXPER GSM olarak yaptığımız işlemler 3 ay garantilidir.

Orijinal cam kullanılmaktadır cam değişimden sonra cihazınızı ilk aldığınız şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Huawei Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz ?

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.

Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.
Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapılmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.

Cam değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Huawei P Smart 2021 ön cam değişimi kaç saat sürer?

Huawei P Smart 2021 ön cam değişimi genellikle aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Kargo ile gönderimde minimum üç iş günü içerisinde sizlerde olmaktadır.

Huawei P Smart 2021 ön cam değişimi ne kadar?

Huawei P Smart 2021 Ön cam değişim ücretimiz 300 TL  olup kredi kartı veya nakit banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Huaweı P30 lite cep telefonunuzun cam değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Huawei P Smart 2021 ekran ve ön cam değişimi fiyatı ne kadar ?

Ekran değişim fiyatı güncel dolar kuruna göre değişiklik göstermektdir. Fiyat almak için servisimizle görüşme sağlayabilirisiniz. Ön Cam değişimi 300 TL‘dir. Huaweı P Smart 2021  cep telefonunuzun  diğer tüm sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz.

 

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

P SMART 2021

P Smart 2021

 

 

P SMART 2021

P Smart 201

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button