Whatsapp Destek

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi

Huawei P8 lite Ekran Değişimi, 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 200 TL’dir. Huawei P8 lite Ekran değişiminiz tamamen orjinal ekranlar ile değiştirilmekte olup uzman Huawei teknikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

huawei p8 orjinal ekran

Huawei P8 cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Huawei P8’nizin ekran değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır. Huawei P8 Ekran değişim süresi ise kontrolleri dahil 30 ile 45 dakika arasındadır.

Huawei P8 ekran değişiminde kullanılmakta olan ekran; dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeveden oluşmaktadır. 6 ay tarafımızca garantilidir. Ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde Ekranınız ile ilgili gerekli tüm testler yapılır. Bu testler; dokunmatik hassasiyeti, ölü piksel kontrolü, ekran renk değerleri, ahize ses kontrolü ve fotosör ile ilgili olarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra tarafınıza sunulur. Telefonunuzun teslimi sonrasında sizle birlikte teknik personelimiz gerekli tüm test aşamalarını tekrar gerçekleştirerek kontrolünüze sunulur.

Huawei P8 Lite Ekran Değişim Fiyatı ? 

Huawei P8 Lite Ekran Değişimi, tamamen orjinal ekran değişimleri kullanılarak yapılan p8 lite ekran değişimi fiyatımız ise işçilik dahil 200 TL‘dir. Ekranlarımız dokunmatik ekran değişimi tarafından 6 ay garantili olup tamamen orjinal ekranlar kullanılmaktadır.

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Huawei P8 ve Huawei P8 Lite ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Huawei P8 & Huawei P8 Lite Telefonlarda karşılaşılan temel ekran sorunları

Huawei P8 Telefonumun ekranını kırıldı ne yapmalıyım?
Huawei P8 Lite Telefonu ekran görüntüsü çok silik görünmekte?
Huawei P8 telefonumun ekranımda renk bozukluğumu var?
Huawei P8 Lite telefonu ekranına sıvı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlara benzer sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken tek şey bizler telefon yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Huawei P8 Telefon Tamiri

Huawei P8 cep telefonunuzun ekran değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

 

Call Now Button