Whatsapp Destek

İpad 7. Nesil (A2197) Ön Cam Değişimi

Exper Gsm olarak İpad 7. Nesil (A2197)Tabletlerin servisimizde Dokunmatik Değişimi konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İpad 7. Nesil Siyah ve Beyaz Dokunmatik Stoklarımızda mevcuttur ve aynı gün teslim edilmektedir. 1. Kalite Dokunmatik olup tüm testleri yapılarak montaj yapılmaktadır ve 6 Ay Hassasiyet Garantisi Verilmektedir.

ipad 7. nesil

iPad Ön Cam (Dokunmatik) Değişimi

iPad marka tabletiniz yere düştü ve ekranın ön kısmındaki cam çatladıysa, sadece ön cam değişimi yaparak komple ekran değişimi gerekmeksizin masrafınızı minimize edebilirsiniz. Dokunmatik (ön cam) değişim işleminde, LCD ekranınız değişmez. Sadece ön kısımdaki dokunmatik cam değişir ve işlem sonrası iPad aldığınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Ön cam değişim işlemi için profesyonel işçilik gerektirir.

iPad Ön Cam (Dokunmatik) Değişimi Ücreti ne Kadar?

İpad a2197 modelinin ön cam değişimi 400 tl(güncel dolar kuruna göre değişkenlik gösterebilir) olup stoklarda parça olması durumunda 4-5 saat içerisinde onarımı yapılıp sizlere teslim edilmektedir.

iPad Ön Cam (Dokunmatik) Değişimi Nasıl Yapılır?

Aşagıda’ki videomuzda ön cam değişimi nasıl yapıldığına dair siz değerli müşterilerimize örnek teşkil etsin diye çekilmiştir. İpad ön cam değişimi aynı şekilde yapılmaktadır.

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık, hoparlör, mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

Cihazınızı elden ofisimize gelerek teslim edemiyorsanız ücretsiz kargo gönderim imkânı ile talep etmiş olduğunuz il ve ilçe fark etmeksizin Sürat Kargo firmasına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz

Yapmanız gerek tek şey iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve alıcı alanına “Exper GSM” yazmanız yeterlidir.

Müşteri Kodu :1215085887 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button