Whatsapp Destek

İphone 6 Dokunmatik Cam Değişimi

İphone 6 cihazınızın ön camı kırık ekranında görüntü varsa komple ekran değişimi yerine daha uygun fiyat ve A kalite bir hizmet ile 120 TL’ye yaptırabilirsiniz. Komple ekran değişimlerinde çoğunlukla yan sanayi, uzun süre garanti veremezler. Bunun sebebi orjinal ekranların kendi servislerinde olmasından kaynaklanır. Cam değişiminde sizin orjinal ekranınız sabit kalır, kırık olan ön cam değişimi işlemlerine 4 ay garanti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Apple’da ekran değişimlerinde çok sıkıntı yaşanıyor, parmak okuyucusu çalışmıyor, bozuluyor. Biz ise bu sorunları size 0’a düşürüyoruz.

 

İphone 6 Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.
Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.

Cihazınızdan Herhangi Bir Şey Silinmez

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Samsung modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 

İphone 6  Dokunmatik Cam Değişimi Ne Kadar Sürer ?

İphone 6  cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. İşlem durumu servisimizin yoğunluğuna veya montaj aşamasına göre değişmektedir.

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT kargo bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz. 

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :D5D225

5
Call Now Button