Whatsapp Destek

İphone 6S Ön Cam Değişimi

  • İphone 6s Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi  markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. İphone 6s  Ön Cam Değişimi 150 TL ,dir

İphone 6s LCD Ekran ve Cam Değişimi sırasında ve sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapılır yapılmaz telefonunuz bütün testlerden geçirilir ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak iphone 6s ekran değişimi %100 seri numaralı ve orjinal iphone 6s ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

İphone 6s Ekran Değişim İşlemi ne kadar sürer?

Ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Servis yoğunluğuna göre size tam süre bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

İphone 6s Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal lg iphone 6s ekran ile değişim,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.
  • Cam değişimleri sonucu arızalarda kesintisiz geri dönüş ve ücretsiz yeniden kontrol hizmetleri

İphone 6s Gold Ekran Değişimi Fiyatı

İphone 6s gold lcd ekran değişim fiyat kdv dahil 300 tl‘dir. Ön cam değişimi ise 150 tl olup tarafımızca garantilidir.

İphone Batarya değişimi  hakkında ve hangi konularda batarya değişimi yaptırmanız gerektiği hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.