Whatsapp Destek

İphone Home Tuşu Değişim Fiyatları

İphone Home Tuşu  değişim fiyatlarını aşağıdaki listede iphone modellerini baz alınarak listelenmiştir.  Exper GSM olarak 3 ay parça garanti olarak tamir etmekteyiz. Yerimiz istanbul dudullu da olup türkiyenin her yerinden Sürat kargo ile ücretsiz bir şekilde telefonunuz gönderebilirsiniz. Dilerseniz elden dükkanımıza getirerek 1 ila 2 saat içerisinde cihazını teslim alabilirsiniz.

İphone Home Tuşu Değişim Fiyatları

MODELDEĞİŞİM FİYATI
iPhone XS MaxYok
iPhone XSYok
iPhone XRYok
iPhone XYok
iPhone 8 Plus300 TL
iPhone 8300 TL
iPhone 7 Plus300 TL
iPhone 7300 TL
iPhone 6s Plus100 TL
iPhone 6s100 TL
iPhone 6 Plus100 TL
iPhone 6100 TL
iPhone SE100 TL
iPhone 5s50 TL
iPhone 5c50 TL
iPhone 550 TL
iPhone 4s50 TL
iPhone 450 TL

En güncel fiyatlarımız için bizleri 0 (549) 803 34 34 telefondan arabilir veya whatshap üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Iphone Hizmet Verdiğimiz Diğer İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Kasa değişimi
  4. Ana kart değişimi
  5. Ana kart tamiri
  6. Şarj soketi değişimi
  7. Kulaklık, hoparlör, mikrofon değişimi 

Diğer hizmetler için fiyat sormayı unutmayın.  

 

Iphone Home tuşu değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Iphone Home tuşu değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Home tuşu üzerinde yapılan işlem sadece home tuşu ile alakalı olup her hangi bir veriniz kaybolmaz.

Kargo Gönderimi

Cihazınızı elden ofisimize gelerek teslim edemiyorsanız ücretsiz kargo gönderim imkânı ile talep etmiş olduğunuz il ve ilçe fark etmeksizin Sürat Kargo firmasına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Yapmanız gerek tek şey iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve alıcı alanına “Exper GSM” yazmanız yeterlidir.

Müşteri Kodu: 1215085887

Gönderi Kodu: D5D225

Cihazınızı gönderim sağlarken kargo firmalarında yer alan havalı kargo poşetlere beraber göndermeniz cihaz üzerinde oluşabilecek başka hasarların önlemini almış olursunuz.

Yok ise havalı pat pat ambalaja sarmanız veya dolgu malzemeleri ile kutunuzu destekleyerek içerisini doldurmalısınız ki cihazınız hasar görmeden tarafımıza ulaşsın. İşlemler tamamlandıktan sonra aynı özen ve işlemle güvenli bir şekilde cihazınız kargolanacaktır.

Kargonuzun üzerine kargo firmasına teslim aşamasında cihaz kırılabilir ibaresi etiket şeklinde yapıştırabilir veya üzerine uyarı şeklinde yazabilirsiniz. Nasıl kargolama yapmanız gerektiği konusunda kargo firma çalışanlarına sorular sorarak, danışarak işlem sağlayabilirsiniz.

 

İletişim Adres Bilgileri

Bizlere ulaşmanızın bir çok yöntemi mevcuttur, talep eder iseniz iletişim numaralarımızdan arayarak, iletişim formlarını doldurarak veya haritada yer alan konumumuz üzerine gelerek ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan Exper GSM teknik servis adres bilgilerimiz mevcuttur. Unutmayınız ki kargo gönderimleriniz ücretsiz olarak tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz. Gönderim sırasında alıcı formu bilgileri alanını doldurmanız gerek yoktur. “EXPER GSM”  demeniz yeterli olacaktır.

TEL: 0 (216) 527 80 00 

GSM: 0 (549) 803 34 34  

Whatsapp: 0 (549) 803 34 34

 

Call Now Button