Whatsapp Destek

Iphone Ekran ve Cam Değişimi Listesi

İphone Ekran Değişimi 3 ay Exper Gsm Garantisi altında yapılmaktadır. Servisimizdeki uzman Apple teknisyenlerimiz ile ortalama 30 dakika veya 1 saat içinde onarımı yapılıp tüm testleri yapılmış şekilde teslim edilir.

İphone Ekran Değişiminden sonra kesinlikle parmak izi çalışmama sorunu bulunmamaktadır. Ekran Değişiminden sonra siz değerli müşterimizin verileri kesinlikle silinmemektedir.

İphone Ekran Değişimi

Servisimizde iki çeşit Ekran bulunmaktadır. Birisi orijinal ekran diğeri ise A kalite ekran kullanılmaktadır.

iPhone ekran konusunda hizmet sunan birçok farklı firma bulunuyor. Ancak firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyor. Bildiğiniz gibi bir teknik servise gittiğiniz zaman telefonunuzun günlerdir size verilmediği olur. Ancak firmamızda ise sizlere görebileceğiniz en hızlı hizmet sunuluyor. Telefonunuz ile teknik servisimize geldiğiniz zaman cihazlarınızın sorunu sizin gözünüzün önünde tespit edilmekte ve çözülmektedir. Sadece saatler içerisinde telefonlarınız onarılmış ve çalışır bir halde size teslim edilmektedir.

İphone Ekran Değişim İşlemi ne kadar sürer?

Ekran değişimleri  bir saat’te veya aynı gün içerisinde yapılır. Servis yoğunluğuna göre size tam süre bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

İphone Ekran Değişimi Fiyatı

İphone Ekran değişim fiyatları ve iphone cam değişim fiyatları aşağıdaki listede verilmiştir.

İphone Batarya değişimi  hakkında ve hangi konularda batarya değişimi yaptırmanız gerektiği hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

ModelÖn cam değişimi fiyatıEkran değişimi fiyatı
Iphone 5129TL300TL
Iphone 5s129TL300 TL
Iphone SE-150 TL
Iphone 6150TL299TL (orijinal)
iPhone 6s150TL349TL (orijinal)
249TL (a kalite)
iPhone 6s Plus200TL499TL (orijinal)
329TL (orijinal kullanılmış %90 yeni)
iPhone 7240TL549TL (orijinal)
iPhone 7 Plus299TL659TL (orijinal)
iPhone 8299TL699TL (orijinal)
iPhone 8 Plus299TL799TL (orijinal)
iPhone Xyapılmıyor1999TL (orijinal yeni cihazdan sökülme)
iPhone XRyapılmıyor1599TL (orijinal yeni cihazdan sökülme)
iPhone XSyapılmıyor2399TL (orijinal yeni cihazdan sökülme)
iPhone XS Maxyapılmıyor2900TL (orijinal yeni cihazdan sökülme)

Yukarıdaki ekran fiyatlarımız A kalite ekranlar olup sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Orijinal ekran fiyatlarımız için tıklayınız.

BİLGİLERİNİZ GÜVENDE

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Huawei modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim bize elde teslim edebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0549 803 34 34 numaralı telefondan bizle iletişime geçmeniz yeterli.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT kargo bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz. 

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :D5D225

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

4
Call Now Button