Whatsapp Destek

LG Ekran Değişimi Fiyatları

Lg Q6 Ekran

LG model telefonunuzun ekranı kırıldığında hiçbir görüntü gelmediğinde mutlaka ekranınızın değişmesi gerekmektedir. Uzman LG teknisyenlerimiz tarafında 30 dakika 1 saat içinde onarımı yapılıp tüm testleri yapılmış şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Lg Ekran Değişimi

Lg Ekran ve Cam Değişimi sırasında ve sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapılır yapılmaz telefonunuz bütün testlerden geçirilir ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur.

 

Dokunmatik Ekran Değişimi olarak lg Ekran değişimi %100 seri numaralı ve orjinal lg  servis ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

 

Cihazınızın ekranına görüntü gelip dokunmatik çalışmıyorsa cam değişimi yapılması gerekir. Cam Değişimi fiyatlarımız için tıklayınız.

 

Model AdıEkran Değişim Fiyatı
Lg G2 Ekran Değişimi250 TL
Lg G2 Mini Ekran Değişimi220 TL
Lg G3 Ekran Değişimi250 TL
Lg G3 Beat Ekran Değişimi250 TL
Lg G3 Staylus Ekran Değişimi250 TL
Lg G4 Ekran Değişimi280 TL
Lg G4 mini Ekran Değişimi250 TL
Lg G5 Ekran Değişimi300 TL
Lg G6 Ekran Değişimi450 TL
Lg Q6 Ekran Değişimi450 TL
Lg Staylus 2 Ekran Değişimi300 TL
Lg Staylus 2 Plus Ekran değişimi320 TL
Lg Staylus 3 Ekran Değişimi400 TL
Lg K8 EkranDeğişimi400 TL
Lg K8 2017 Ekran Değişimi300 TL
Lg K10 Ekran Değişimi270 TL
Lg K10 2017 Ekran Değişimi270 TL
Lg V10 EkranDeğişimi420 TL
Lg V20 Ekran Değişimi500 TL

 

BİLGİLERİNİZ GÜVENDE

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Lg modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Lg Ekran değişimi kaç saat sürer?

Orijinal Q6 Ekran

Lg Ekran cep telefonunuzun ekran değişimi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. İşlem süresi servisimizin yoğunluğuna veya montaj aşamasına göre değişmektedir.

Lg Ekran Değişim Fiyatı Kdv Dahil modele göre değişmektedir.

Lg model cep telefonunuzun ekran değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT kargo bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz. 

Ücretsiz Kargo Anlaşması

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :D5D225

 

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

Call Now Button