Whatsapp Destek

Lg G3 Ekran Değişimi

Lg G3 Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi  markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. Lg G3 Ekran Değişimi Fiyatımız 250 TL olup 6 ay tarafımızca garantilidir.

lg-g3-orjinal-ekran

Lg G3 Orjinal Ek

LG G3 ekran değişimi sırasında ve sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi yapılır yapılmaz telefonunuz bütün testlerden geçirilir ve incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak LG G3 ekran değişimi %100 seri numaralı ve orjinal LG G3 ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

Lg G3 Ekran Değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

LG G3 D855  ekran tamiri sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Lg G3 Ekran Değişimi ekran değişimi kaç dakika sürer?

Lg G3’inizin ekran değişimi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testlere göre 5 ila 10 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

Lg G3 Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Lg G3 Ekran Değişimi Fiyatı Kdv Dahil 220Tl‘dir. Ayrıca dokunmatikekrandegisimi.com tarafından 6 ay garantilidir.

Lg G3 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal lg g3 ekran ile değişim,
  • koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button