Whatsapp Destek

LG STYLUS 2 Ekran Değişimi

LG STYLUS 2 ekran değişimi, 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 300 TL’dir. Lg STYLUS 2 Ekran Dokunmatik değişiminiz tamamen orjinal ekranlar ile değiştirilmekte olup uzman Lg teknikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Lg STYLUS 2 cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Lg Stylus’nizin ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır. Lg Stylus Ekran değişim süresi ise sadece 45 dakikadır.

 

%100 Orijinal, onaylı yedek parçalar

Telefonunuzu emanet ettiğiniz servisin ustalığı kadar, kullandığı yedek parçaların ve malzemelerin markaların onay verdiği orijinal ürünler olması da önemlidir. Hepimiz, bunun için tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. İthal ettiğimiz her parça, uzman teknisyenlerimiz tarafınca onlarca defa kalite kontrolden geçirildikten sonra sorunlu olanlar ayıklanıyor, sadece sağlam olanlar envanterimize alınıyor. Bu titizlik sayesinde telefon markanızın kalitesine uygun bir hizmet ve parça uyumluluğu garantisi veriyoruz.

45 dakikada işlem tamam

Cep telefonunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. LG STYLUS 2  diğer adı ile lg k520tr ekran değişimi 45 dakika içinde yaparak sizin daha az telefonsuz bırakıyoruz. Bu nedenle telefonunuzun sorununu averaj 45 dakikada çözüyoruz. Ekran, mikrofon, hoparlör değişimi benzer biçimde işlemler ise çok daha kısa sürüyor.Öyle ki telefonunuz, çoğu vakit siz daha çayınızı içerken düzelmiş, yenilenmiş ve sapasağlam şekilde geri veriyoruz.

Bilgileriniz güvende

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button