Whatsapp Destek

Realme C21 Ekran Ön Cam Değişimi 250 TL

Realme C21 ekran ön cam değişimlerini işinde uzman ekran revize ustalarımızla yaklaşık 1 saatte teslim ediyoruz. Ekranınızda görüntü sağlam sadece dış cam kırıksa ön cam değişimi yapıyoruz. Böylece sadece dış cam değişeceği için ekranınız orijinal kalıyor. Ön cam değişim ücreti 250 TL’dir. Fakat ekranda görüntü yoksa veya bozuksa bu durumda komple ekran değişimi gereklidir. Komple ekran değişimi fiyatı güncel döviz kuruna göre değişmektedir. Servisimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye’dedir. Ayrıca Sürat Kargo ile anlaşmamız vardır. Dilerseniz cihazınızı ücretsiz olarak yollayabilirsiniz.

 

Whatsapp Hattımız

Realme C21 Ekran Ön Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Exper GSM ekran değişimi 10 yıllık sektör tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orijinali takılır.

  1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 1-2 saattir.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  7. Telefonunuz 6 ay Exper GSM parça garantilidir.
Realme C21 Ekran Ön Cam Değişimi sonrasında bilgileriniz güvende

Oppo A15 telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Sadece cihazınızın ekranını onarıyoruz, cihazınızı kesinlikle sıfırlamıyoruz.

Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 1-2 saattir.

Exper GSM ekran değişimi 10 yıllık sektör tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orijinali takılır.

Kargo İle Cihaz Gönderimi

Cihazınızı elden ofisimize gelerek teslim edemiyorsanız ücretsiz kargo gönderim imkânı ile talep etmiş olduğunuz il ve ilçe fark etmeksizin Sürat Kargo firmasına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz

Yapmanız gerek tek şey iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve alıcı alanına “Exper GSM” yazmanız yeterlidir.

Müşteri Kodu :1215085887

 

Ekran değişimi nasıl yapılır?

Youtube kanalımızdan benzer ekran ve ön cam değişimi videolarımızı izleyebilirsiniz

Youtube kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin 🙂

 

Call Now Button