Whatsapp Destek

Samsung Galaxy A3 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A3 2015 ekran değişimi fiyatı tam 6 ay Dokunmatik Ekran Değişimi garantisi ile birlikte 350 TL‘dir. 30 dakika ile 45 dakika arasında  orjinal ekran değişimi yapılmakta ve kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal ve seri numaralıdır.Değişim sonrası testlerden sonra cihazınız testlerini yapıldıktan sonra size ve ya kargolanma üzere paketlenmek üzere görevli arkadaşa teslim edilir.

Dokunmatik ekran değişimi olarak bu model için orjinal olmayan sadece ön cam değişimi yapılmamaktayız. Telefonunuzu ekranı full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olmak üzere full tek parça panelli olarak değiştirilmektedir. Ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez.  Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika ile 45 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

Samsung Galaxy A3 Ekran Değişimi Modellerine Göre Fiyatlar

Samsung Galaxy A3 Silver ekran değişimi: 350 TL

Samsung Galaxy A3 Gold ekran değişimi: 350 TL

Samsung Galaxy A3 Siyah ekran değişimi: 350 TL

Samsung Galaxy A3 Beyaz ekran değişimi: 350 TL

Samsung Galaxy A310 Siyah ekran değişimi

Samsung Galaxy A310 Beyaz ekran değişimi

%100 Orijinal, onaylı yedek parçalar

Telefonunuzu emanet ettiğiniz servisin ustalığı kadar, kullandığı yedek parçaların ve malzemelerin markaların onay verdiği orijinal ürünler olması da önemlidir. Hepimiz, bunun için tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. İthal ettiğimiz her parça, uzman teknisyenlerimiz tarafınca onlarca defa kalite kontrolden geçirildikten sonra sorunlu olanlar ayıklanıyor, sadece sağlam olanlar envanterimize alınıyor. Bu titizlik sayesinde telefon markanızın kalitesine uygun bir hizmet ve parça uyumluluğu garantisi veriyoruz.

Bilgileriniz güvende

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Samsung A3 2015 ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button