Whatsapp Destek

Samsung Galaxy M30 Ön Cam Değişimi 250 TL

Samsung Galaxy M30 Ön Cam Değişimi uzman teknisyenlerimizce garantili olarak yapılmaktadır. Ön Cam Değişimi 250 TL dir. Samsung Galaxy M30 Ön Cam Değişimi sırasında kullanılan malzemeler tamamen orijinaldir.

Samsung Galaxy M30 steril ortamda ve 7/24 güvenlik kamerası olan alanda yapılmaktadır. Sadece ön cam dokunmatik değişimi yapılmaktadır. Samsung M30 Ön Cam Değişimi ciddi ve seri bir şekilde yapılır ve telefonunuzu aynı gün içerisinde geri teslim alabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Samsung M30 Ön Camı garantili hizmetimiz olduğundan sorun yaşarsanız tekrar bize ulaşabilirsiniz.

Samsung M30 Ön Cam Değişimi sırasında ve sonrasında telefonunuzun içerisindeki uygulamalar, bilgiler ve mesajlar asla kaybolmaz. Ancak, içinizin rahat etmesi için bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz. Samsung M30 Ön Cam Değişiminden sonra telefonunuzun ekran parlaklığı ve dokunmatik hassasiyeti tıpkı ilk günkü gibi olur.

Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Samsung M30 Ön Cam Değişimi sonrası zaten gerekli testler tarafımızca yapılmaktadır. En uygun fiyata ve en kaliteli Samsung M30 Ön Cam Değişimi için bize mutlaka danışın ve fiyatlarımızı kontrol edin. Hizmette kalite için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Samsung M30 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

 • Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
 • Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
 • Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
 • OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik
 • Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) kullanılır.
 • Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.

CİHAZINIZDAN HERHENGİ BİRŞEY SİLİNMEZ

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Huawei modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

SAMSUNG M30 DOKUNMATİK CAM DEĞİŞİMİ NE KADAR SÜRER

SAMSUNG M30 cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. İşlem durumu servisimizin yoğunluğuna veya montaj aşamasına göre değişmektedir.

 

 

 

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

 1. Ön cam değişimi
 2. Ekran değişimi
 3. Pil değişimi
 4. Kasa değişimi
 5. Ana kart değişimi
 6. Ana kart tamiri
 7. Şarj soketi değişimi
 8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
 9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz.

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :F24B21

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

Call Now Button