Whatsapp Destek

Samsung Note 7 Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Note 7 ekran değişimi 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 1150 TL’dir. Note 7 ekran değişiminiz uzman Samsung teknikerlerimiz tarafından TSE-HYB uluslararası standardında ESD(Elektro Statik Deşarj) tabanlı teknik servisimizde yapılmaktadır.

Note 7 cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Samsung Note 7’nizin ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır. Ekran değişim süresi ise sadece 30 dakikadır.

samsung-note-3-ekran-degisim-fiyati

Note 7 ekran değişiminde kullanılmakta olan ekran; dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeveden oluşmaktadır. 6 ay tarafımızca garantilidir. Ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde Ekranınız ile ilgili gerekli tüm testler yapılır. Bu testler; dokunmatik hassasiyeti, ölü piksel kontrolü, ekran renk değerleri, ahize ses kontrolü ve fotosör ile ilgili olarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra tarafınıza sunulur. Telefonunuzun teslimi sonrasında sizle birlikte teknik personelimiz gerekli tüm test aşamalarını tekrar gerçekleştirerek kontrolünüze sunulur. Ekran değişimi sonrasında Ücretsiz olarak cep telefonunuza 0.30mm kalınlıkta kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılacaktır.

Note 7 Ekran Değişimi   

Samsung Note 7 ekran değişimi 6 ay  teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 1150 TL’dir. Ekran değişiminizi Samsung note cihazları konusunda uzman teknikerlerimiz tarafından ekranları değiştirilmektedir. Note 7 ekran değişimi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Ekran değişimi sonrası uzman teknikerlerimiz tarafından gereken tüm testler yapılır. Ekran değişiminin temel sebebinin darbe olması dolayısı ile teknikerlerimiz genel bir kontrol testi yapılmaktadır. Bu test içerisinde şebeke kontrolü, mikrofon, ahize, şarj soketi, ses açma kapama tuşu, home ve hold buton testi gibi birçok testin tamamlanması sonrasında cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizden telefonunuzu bir süreliğine test etmeniz istenir ve test sonrasında dilerseniz ekranı iade edebilirsiniz.

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Note 7 ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Note 7 ekran değişimi kaç dakika sürer

Note 7’inizin ekran değişimi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. Siz çayınızı içerken teknik personellerimiz en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaklardır.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

 

Call Now Button