Whatsapp Destek

Samsung S8 Ön Cam Değişimi 600TL

Samsung S8 telefonunuzda düşme ve darbeden dolayı oluşan ön cam çatlamalarında komple ekran değişimi yerine sadece ön cam değişimi mümkündür. Bunun için iç ekranınızda sorun olmaması ve  dokunmatiğinizin düzgün çalışması gerekmektedir. Kısaca kullanıma engel bir durum söz konusu değilse sadece ön cam çatlak ise ön cam değişimi mümkündür. Samsung S8 ön cam değişimi fiyatı 600 TL‘dir. İç ekranınızda da sorun varsa ise lütfen Samsung S8 Ekran Değişimi Sayfayımızı Ziyaret Ediniz

Samsung S8 ön cam değişimi teknik servisimiz garantisi altında işçilik dahil 60o TL ‘dir. Tamamen orjinal parçalar kullanılarak S8 ön cam değişimi yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz ekran ve camlar orijinaldir.

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.
Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.

Samsung S8 ön Cam Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir mi?

Samsung Ön Cam Değişimi Sonrasında Cep Telefonunuzda Bulunan Uygulamalarınız Ve Hiç bir Veriniz Silinmez. Ekran Sadece Görüntü Kaynaklı Bir Çıkış Aracı Olduğundan Dolayı Verilerinizde Hiç Bir Kaybolma Veya Değişiklik Olmayacaktır.

Örnek Ön Cam Değişimi Videolarımızı Youtube Kanalımızdan İzlemek İcin Lütfen Tıklayın

 

 

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

 

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz.

 

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

Daha Önce Bizden Hizmet Almış Ve Geri Bildirim Yapmış Müşterimizin Yorumlarını Okumak İcin Lütfen Tıklayınız

Call Now Button