Whatsapp Destek

Sony Xperia XA Ekran Değişimi

Sony Xperia XA Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi  markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. Sony Xperia XA Ekran Değişimi Fiyatımız 400 TL olup 6 ay tarafımızca garantilidir.

sony-xperia-xa-ekran-degisimi

Sony Xperia XA Ekran Değişiminde orjinal ekranlar kullanmamızdan dolayı kesinlikle telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz, ilk günkü haline geri döner. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımdaki haline geri döner. Ayrıca ekran değişimi sırasında bilgilerinizin silinmeyeceği garanti altına alındıktan sonra değişim işlemine başlanır.

Sony Xperia XA Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal ekran ile değişim,
  • 6 Ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Sony Xa ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Sony Xa ekran değişimi kaç dakika sürer?

Sony Xa’inizin ekran değişimi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Call Now Button