Whatsapp Destek

Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi  markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi Fiyatımız 250 TL olup 6 ay tarafımızca garantilidir.

Sony Xperia Z1 Ekran Değişiminde orjinal ekranlar kullanmakta olup değişim sonrasında telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz, ilk günkü haline geri döner. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımdaki haline geri döner.

Sony Xperia Z1 Ekran Tamiri

Sony Xperia Z1 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal xperia z1 ekran ile değişim,
  • koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Sony Xperia Z1 Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Sony Z1 ekran tamiri sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Sony Xperia Z1 ekran değişimi kaç dakika sürer?

Sony Xperia Z1’inizin ekran değişimi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testlere göre 10 ila 15 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Call Now Button