Whatsapp Destek

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z2 Ekran

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Fiyatımız 250 TL olup 6 ay tarafımızca garantilidir.

Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ve seri numaralı ürün kullanılmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

SONY Xperia Z2 ekran değişimi uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel SONY ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 – 45 dakika, kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 iş gününde teslim edilir.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Fiyat KDV Dahil 250TL’dir.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal xperia z1 ekran ile değişim,
  • koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Sony Xperia Z2 Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Sony Z2 ekran tamiri sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim bize elde teslim edebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0549 803 34 34 numaralı telefondan bizle iletişime geçmeniz yeterli.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button