Whatsapp Destek

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi  markamız tarafından yapılmakta olup 100% orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılmaktadır. Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi Fiyatımız 250 TL olup 6 ay tarafımızca garantilidir.

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değisimi

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değisimi

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişiminde orjinal ekranlar kullanmamızdan dolayı kesinlikle telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz, ilk günkü haline geri döner. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımdaki haline geri döner. Ayrıca ekran değişimi sırasında bilgilerinizin silinmeyeceği garanti altına alındıktan sonra değişim işlemine başlanır.

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal ekran ile değişim,
  • 6 Ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi Nasıl Yapılır (Video)

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Call Now Button