Whatsapp Destek

Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z5 ekran değişimi fiyatı 500 TL‘dir. Ekran değişiminde kullanılan ürün %100 orjinal, seri numaralı ve tek parçadan oluşmaktadır. Yani ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış panel tek parça halinde fabrikasyon orjinali ile değiştirilir. Bu sayede cihazının performansı yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz, kesinlikle bilgileriniz silinmez. Dokunmatik ekran değişimi olarak bu model için orjinal olmayan sadece ön cam değişimi yapılmamaktayız. Telefonunuzu Sony Xperia Z5 Orjinal Ekranekranı full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olmak üzere full tek parça panelli olarak değiştirilmektedir. Ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez.  Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika ile 45 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

%100 Orijinal, onaylı yedek parçalar

Telefonunuzu emanet ettiğiniz servisin ustalığı kadar, kullandığı yedek parçaların ve malzemelerin markaların onay verdiği orijinal ürünler olması da önemlidir. Hepimiz, bunun için tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. İthal ettiğimiz her parça, uzman teknisyenlerimiz tarafınca onlarca defa kalite kontrolden geçirildikten sonra sorunlu olanlar ayıklanıyor, sadece sağlam olanlar envanterimize alınıyor. Bu titizlik sayesinde telefon markanızın kalitesine uygun bir hizmet ve parça uyumluluğu garantisi veriyoruz.

Sony Xperia Z5 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal sony z5 orjinal ekran ile değişim,
  • Koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

 

Sony Xperia Z5 Ekran Özellikleri

Sony X5 Ekran

Son dönemde yayımlanan bazı amiral modellerde 2K ekranları gördük. Bunlara Galaxy S6 ile LG G4 dahil. Ancak Sony, Xperia Z5 modelinde Full HD çözünürlükten vazgeçmemiş. Açıkçası Full HD çözünürlük 5.2 inç boyutundaki bir ekran için fazlasıyla yeterli. Yalnız öte taraftan Sony, Xperia Z5 Premium modeline tam 4K çözünürlük sunan bir ekranla, “premium” ayrıcalığını tarifış. şu demek oluyor ki Premium modelini tercih edecek olan kullanıcılar, 4K’lı bir ekranla karşılaşacak. Elbet test merkezimize vardığında Xperia Z5 Premium modeli hakkındaki izlenimlerimizi de sizlere aktaracağız.

Xperia Z5’in ekranına dönecek olursak, görüntü anlamında oldukça doyurucu bir ekranla karşı karşıya olduğumuzu kolaylıkla söyleyebiliriz. IPS LCD panelin sahibi olan ekran, 428 ppi px yoğunluğu seviyesinde. Sony’nin Triluminos display teknolojisinin sahibi olan ekran, çizilmelere karşı da dayanıklı. Buna ek olarak kasa yapısı itibariyle de ekranını çizilmelere karşı dayanıklı kılan Sony, bunu hem ön hem arka yüzeyin kenarlarında hissedilen ince bir metalik halkayla ortaya koymuş. Gövdenin çevresinden çok ince şekilde dışarıya taşan bu metalik halka, telefonu ön veya arka yüzeyi üzerinde masaya bıraktığınızda, yüzeyi yüksekte tutarak çizilmesini engelliyor. Ek olarak ekrana bir koruma bandı yapıştırırsanız eğer, bu fazlalık da ortadan kalkıyor. Açıkçası çok akılcı bir tasarım olmuş.

Sony Xperia Z5 Premium Ekran Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z5 Premium telefonunuz düşme, çarpma, darbeler sonucunda telefonunuzun ekranı kırılabilir veya kenarlarda soyulmalar oluşabilir böyle durumlarda telefonuzu ekran değişimi yaptırarak ilk aldığınız haline getirebilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Premium ekran değişim fiyatı Kdv dahil 600 TL’dir. Dokunmatik Ekran Değişimi de orjinal ekran değişimi testler dahil 35-40 dk içinde yapılıp size teslim edilmektedir.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

 

Bu İçerikte bahsedilen konular;

Sony Xperia Z5 2016 Ekran Fiyatı Ne Kadar ?

Samsung J3 2016 ekran değişimi kdv dahil 450 TL‘dir. Ekranlarımız 100% orjinal ekranlardır.

Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi Fiyatı ?

Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi nerelerde yapılır ?

Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi fiyatı ?

Sony Xperia Z5 Ekran Fiyatı Ne kadar ?

Sony Xperia Z5 Premium ekran değişim fiyatı Kdv dahil 600 TL’dir.

gibi konulara değinilmiştir. Aklınıza takılan sorular için bizi 05498033434 telefondan arabilirsiniz veya whatshaptan yazabilirsiniz.

 

Call Now Button