Whatsapp Destek

Turkcell T60 Ekran Değişimi

Turkcell T60 ekran değişimi fiyatı tam 6 ay Dokunmatik Ekran Değişimi garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. 30 dakika ile 45 dakika arasında  orjinal ekran değişimi yapılmakta ve kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal ve seri numaralıdır. Değişim sonrası testlerden sonra cihazınız testlerini yapıldıktan sonra size ve ya kargolanma üzere paketlenmek üzere görevli arkadaşa teslim edilir.
Dokunmatik ekran değişimi olarak bu model için orjinal olmayan sadece ön cam değişimi yapılmamaktayız. Telefonunuzu ekranı full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olmak üzere full tek parça panelli olarak değiştirilmektedir. Ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez.  Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde sadece 30 dakika ile 45 dakika, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günüdür.

Bilgileriniz güvende

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Turkcell T60 ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Turkcell T60 Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal turkcell t60 ekran ile değişim,
  • Koşulsuz 6 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

TURKCELL EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATLARI

Hemen aşağıda bulunan liste aracılığı ile Turkcell ekran değişimi fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte cep telefonu tamiri, batarya değişim, hoparlör değişim, kasa değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, şarj soketi değişimi ve diğer değişim fiyatları hakkında teknik servisimizi arayarak ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

ModelEkran Değişimi Fiyatı
Turkcell T50 Ekran 120 TL
Turkcell T60 Ekran 160 TL
Turkcell T70 Ekran 240 TL
Turkcell T80 Ekran 250 TL

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Call Now Button