Whatsapp Destek

Vestel Venüs Ekran Değişimi

Vestel Venüs Ekran Değişimi Fiyat Listesi eylül ayı için geçerli olup her ay güncellenmektedir.  Vestel markasına ait Venüs V3 5040, Venüs V3 5070, Venüs V3 5010, Venüs V3 5020 başta olmak üzere vestel marka modellerin ekran değişimini yapmaktayız. Cep telefonlarının düşürme veya herhangi bir darbe sonrası kırılmış olan Full Ekran, Dokunmatik LCD ekranın değişmesi ile ilgili parça ve servis fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vestel marka cihazların Dokunmatik LCD panel ve Full ekran değişim hizmetimizde Dokunmatik panel veya Full komple ekranı tamamen orijinal parçalarla değiştirmekteyiz. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak Vestel Venüs V3 cihazlarınıza takılacak olan Dokunmatik ekran ve diğer tüm parçalar orijinal parçalar kullanmaktayız.

Vestel Venüs cihazlar için ekran değişim fiyatlarımız aşağıda liste halinde verilmiştir. Fiyat listemiz aylık periyotlar ile güncellemektedir. Tabloda bulunmayan modeller veya Ekran Değişimi dışındaki arızalarınız 0549 803 34 34 nolu hattımızda bize mesai saatleri içerisinde telefondan arayarak veya Whatshapp üzerinden ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Model AdıEkran Değişim Fiyatı
Vestel Venüs V3 5040220 TL
Vestel Venüs V3 5070220 TL
Vestel Venüs V3 5010220 TL
Vestel Venüs V3 5020220 TL

Vestel Venüs V3 ekran fiyatlarımızda çok sabit bir fiyat olmayıp ortalama fiyatlar yukarıdaki gibidir. En güncel fiyat için bizleri arayabilirsiniz.

Vestel Venüs modellerinde cam değişimi hizmeti vermemekte olup onun yerine komple full ekran değişimi yapmaktayız. Kullandığımız ekranlar ve diğer tüm parçalarımız tamamen orjinal ve seri numaralı ürünlerdir. Ekran değişiminde kullanılan ürün %100 orjinal, seri numaralı ve tek parçadan oluşmaktadır. Yani ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış panel tek parça halinde fabrikasyon orjinali ile değiştirilir.Bu sayede cihazının performansı yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığında değişim yaşanmaz, kesinlikle bilgileriniz silinmez. Dokunmatik ekran değişimi olarak bu model için orjinal olmayan sadece ön cam değişimi yapılmamaktayız. Telefonunuzu ekranı full tek parça yani dokunmatik + ön cam + ekran olmak üzere full tek parça panelli olarak değiştirilmektedir.

Vestel Venüs V3 Orjinal Ekran

Vestel Venüs V3 Orjinal Ekran

vestel venüs v3 batarya

vestel venüs v3 batarya

VESTEL VENUS V3 5010 ORJ EKRAN DOKUNMATİK

VESTEL VENUS V3 5010 ORJ EKRAN DOKUNMATİK


Vestel Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal vestel orjinal ekran ile değişim,
  • Değiştirdiğimiz parçalarda garanti imkanı
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Bilgileriniz güvende

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Vestel Venüs modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim bize elde teslim edebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0549 803 34 34 numaralı telefondan bizle iletişime geçmeniz yeterli.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

Sürat Kargo ile anlaşmamız ile ücretsiz şekilde telefonunu gönderebilirsiniz. Gönderim yapmak için yapmanız gerek tek şey ise telefonunuz ile sürat kargo şubesine gitmeniz ve gönderi kısmına

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :D5D225

 

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

Call Now Button