Whatsapp Destek

VİVO V21 ÖN CAM DEĞİŞİMİ 500 TL

Vivo marka akıllı telefon modellerinin tamir ve onarımı servisimizde eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Vivo V21 ön cam değişimi fiyatımız 500 TL´ dir. Komple ekran değişmeyeceği için ekranınız orijinal kalır sadece kırık olan dış cam değişir. Vivo V21 marka cihazınızın ön cam değişiminin yapılabilmesi için iç ekran ve dokunmatiğinizin sağlam olması gerekir. İç ekranınızda lekeler, bozulmalar varsa veya dokunmatiğiniz basmaz veya kendi kendine basarsa bu durumda komple ekran değişimi gerekir. Komple ekran fiyatı ise dolar kuruna göre değişmektedir.

Telefonumun içindeki bilgiler silinir mi?

Telefonunuzdaki bilgiler silinmez, sadece gerekli tamir işlemi yapılır. Dilerseniz her ihtimale karşı telefonunuzu yedekleyebilirsiniz.

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık, hoparlör, mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Vivo v21 Ön cam değişimi nasıl yapılır?

 

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

 

Whatsapp Hattımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button