Whatsapp Destek

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ön Cam Değişimi 250 TL

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ön cam değişimi titiz işçilik ve 6 ay Exper Gsm garantisiyle 250 TL´ dir.  Xiaomi Redmi Note 9 Pro cihazınızda iç ekran sağlam, ön cam kırıksa sadece ön cam değişimi yeterlidir. Ön cam değişiminde komple ekran değil, kırık olan dış cam değiştiği için orijinal ekranınız değişmez. Fakat iç ekranınızda kırık veya lekeler varsa bu durumda komple ekran değişmesi gerekir, yeni ekran fiyatı ise 450 TL´ dir. Servisimizde yapılan işlemler kayıt altında tutulur ve 6 ay garantilidir. Uzakta olmanız durumunda ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Xiaomi Redmi Not 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran değişimi nasıl yapılır ? 
Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 1 saattir.

  1. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz
  2.  Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  3. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  4. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  6. Xiaomi Redmi Note 9s Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
  7. Telefonunuz 6 ay Exper GSM parça garantilidir. Imei adresi üzerinden cihazlar tamire gelip gelmediği kontrol edilir.
  8. Hakkımızda daha fazla bilgiye burdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Kargo İle Cihaz Gönderimi

Cihazınızı elden ofisimize gelerek teslim edemiyorsanız ücretsiz kargo gönderim imkânı ile talep etmiş olduğunuz il ve ilçe fark etmeksizin Sürat Kargo firmasına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Yapmanız gerek tek şey iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve alıcı alanına “Exper GSM” yazmanız yeterlidir.

Müşteri Kodu :1215085887

 
 

 

Call Now Button