Cep Telefonunuz bizlere istanbul genelinde iseniz biz sizden telefonunuz teslim alabiliriz veya siz bizlere getirebilirsiniz. Eğer sizin vaktiniz yok ise cihazınızı herhangi bir kargo şirketi ile tarafımıza karşı ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz.

Kargo Gönderim Adresimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Cep Telefonunuz Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Cep telefonu gönderimi konusunda firmamıza cep telefonunuzu gönderirken taşınma sırasında dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır.

  • Telefon gönderimi sırasında cep telefonunuzun kargo aracı içerisinde ve sevk sırasında Darbe ve Sıvı temasına karşı korumak için gereklidir. Kargo gönderimi sonrasında hızlı işlem işlem için bizleri 0531 892 82 30 nolu telefondan aramayı veya Kargo Takip Formunu doldurmayı unutmayın.
  • Cep telefonunuzu kargo ile gönderirken Ad, Soyad, Adres, Telefon ve cihazınız ilgili şikâyetlerinizi bir kâğıda yazarak kutu içerisine koyunuz.

Bize diğer kargo firmaları üzerinden de cep telefonunuzu gönderebilirsiniz. Sıvı temaslı cihazlar için önermiş olduğumuz Marmara bölgesi dışında ikamet eden kullanıcılarımız için UPS Express Servis veya Aras Kargo Günaydın hizmetini kullanmalarını önermekteyiz.

Kargo gönderimi sonrasında kargonun takibi için lütfen aşağıdaki kargo takip formunu doldurunuz.

Kargonuzun gönderimi sonrasında size kargo firması tarafından bir kargo takip numarası verilecektir. Kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu aktif olarak takip edebilirsiniz. Kargonuz servisimize ulaştıktan hemen sonra size tarafımızda bilgi mesajı iletilecektir.

Kargo Talep Formu