Whatsapp Destek

LG Q60 Ekran Değişimi 650 TL

LG Q60 ekran değişimi servisimizde yapılmakta olup ekran değişim ücretimiz 650 tl’dir. Uzman teknisyenlerimiz tarafından onarımı yapılıp tüm testleri yapılmış şekilde teslim edilmektedir. Ekranda normal görüntü varsa sadece dış cam kırıksa ön cam değişimi yeterlidir ve fiyatı daha uygundur çünkü komple ekran değişmez sadece kırık olan dış cam makine yöntemiyle değişir.

LG Q60

LG Q60 Ekran Değişimi Ne Kadar Süre’de olur?

Lg Q60 ekran değişimi ücretimiz stoklarda parça olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tahmini ekran ücreti 600 ile 650 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Ekran değişimi 1-2 saat içerisinde yapılıp siz değerli müşterilere cihazınızın testleri yapılıp teslim edilmektedir.

BİLGİLERİNİZ GÜVENDE

Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Lg Q60 modellerinde ekran değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası yitik riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Lg Ekran Değişim Fiyatları Kdv Dahil modele göre değişmektedir.

Lg model cep telefonunuzun ekran değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0549 803 34 34 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

Müşteri Mennuniyeti

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık, hoparlör, mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button