Whatsapp Destek

Oppo Reno 5 Lite Ön Cam Değişimi 350 TL

Oppo Reno 5 Lite

Oppo Reno 5 Lite ön cam değişimi camı kırık fakat iç ekranı sağlam olan akıllı telefonlarınızın garantili onarımını yapıyoruz fiyatı 350 TL’dir. Ekranınızda normal görüntü varsa, sadece dış cam kırıksa ön cam değişimi yeterlidir, komple ekran değişmeyeceği için fiyatı daha uygundur. Fakat iç ekranda leke varsa veya görüntü yoksa bu durumda komple ekran değişmesi gerekiyor. Oppo Reno 5 lite ekran değişimi fiyatı ise 750 TL’dir. Servisimizde ayrıca diğer tamir hizmetleri de verilmektedir. Sürat kargo ile ücretsiz kargo seçeneğimiz vardır.

Oppo Reno 5 Lite Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?
 1. Ön Cam değişimi süresi servisimizde ortalama 2 saattir bu süre yoğunluğa göre değişebilmektedir..
 2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 3. Ön cam değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
 4. Ön Cam değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte kalır iseniz ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı, hassasiyeti ,çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansında kullanabilirsiniz.
 7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu takılır.
 8. Telefonunuz 6 ay Exper GSM parça garantilidir. Imei adresi üzerinden cihazlar tamire gelip gelmediği kontrol edilir.

Oppo Reno 5 Lite Ön Cam Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

 

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

 

Call Now Button