Whatsapp Destek

Samsung S7 Edge Ön Cam Değişimi 400 TL

Samsung S7 Edge Cam değişimi teknik sevisimiz garantisi altında işçilik ve dahil 400 TL ‘dir. Tamamen orijinal parçalar kullanılarak s7 edge Cam değişimi yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz ekran ve camlar kesinlikle %100 orijinaldir.

Samsung S7 Edge Cam değişimi

Cam değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Samsung s7 edge cam değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Samsung Galaxy S7 Edge cam değişimi kaç dakika sürer?

Samsung Galaxy S7 edge cep telefonunuzun cam değişimi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir.

Samsung Galaxy S7 Edge Cam Değişim Fiyatı Kdv Dahil 400 TL’dir.

Samsung S7 edge cep telefonunuzun cam değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 05498033434 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.

Örnek Ön Cam Değişimi Videolarımızı Youtube Kanalımızdan İzlemek İcin Lütfen Tıklayın

 

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.

 

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Anlaşma kodumuz :1215085887

 

Daha Önce Bizden Hizmet Almış Ve Geri Bildirim Yapmış Müşterimizin Yorumlarını Okumak İcin Lütfen Tıklayınız

Call Now Button