Whatsapp Destek

Xiaomi Mi 9 Ön Cam Değişimi

Xiaomi Mi 9 Ön Cam Değişimi fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi 9 Ön Cam Değişimi model cep telefonuzun ön camı kırıldığında servisimizde orijinal cam değişimi yapılmaktadır. Cam değişimi ücretimiz 500 tl olup orijinal Xiaomi Mi 9 Ön Cam camları kullanılmaktadır.

Ön Cam Değişimi fiyatı ne kadar?

Cihazınızın komple ekranı kırık ise komple ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran değişimi ücretimiz için https://dokunmatikekrandegisimi.com/xiaomi-ekran-degisimi-fiyat-listesi/ sayfamızdan bakabilirsiniz.

Ekran değişimi ya da cam değişimi hangi durumlarda yapılır?

Xiaomi Mi 9 Cihazınızın ekranı kırık hiçbir görüntü gelmiyor görüntü gelse bile yarım gözükmesi ekranda çizgilerin olması durumunda ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran ve cam değişimi farklılıkları sayfamızdan yazının devamını okuyabilirsiniz. Okumak için https://dokunmatikekrandegisimi.com/cam-degisimi-ve-ekran-degisimi-arasindaki-farkliliklar/ tıklayınız.

benim 9

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim ofisimize elde teslim edebilirsiniz.

KARGO İLE CİHAZ GÖNDERİMİ

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumda yahut bizimde size gelme durumumuz yok ise telefonunuzu size en yakın kargo bayisine giderek karşı taraf ödemeli olarak cihazınız bizlere gönderebilirsiniz.  Cihazınız kargoya teslim ettikten sonra Kargo Gönderimi Formunu Doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz durumunda cihazını daha önce işleme alınacaktır.

 xiaomi_mi_9


xiaomi_mi_9

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi (OCA sistemiyle değişmekte.)
  2. Ekran değişimi (Orijinal Ekranlarla)
  3. Pil değişimi (Orijinal Pil)
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Kargo İle Cihaz Gönderimi

İstanbul’da yaşamıyor veya teknik servisimize gelemeyecek durumdaysanız en yakın  SÜRAT KARGO bayisine giderek ÜCRETSİZ olarak cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz.

EXPER GSM SÜRAT KARGO ANLAŞMA BİLGİLERİ aşağıdadır.

Müşteri Kodu :1215085887

Gönderi Kodu :F24B21

Cihazınızı servisimize yakınsanız isterseniz kendiniz getirip bir çayımızı içebilirsiniz. Servisimiz İstanbul Ümraniye Dudullu Meydan’da Sultan İş hanında bulunmaktadır. Dudullu metro istasyonun hemen karşısında bulunmaktadır.

Call Now Button