Whatsapp Destek

Vivo V21e Ekran Ön Cam Değişimi

Vivo V21e ekranınızın ön camı kırık iç ekranı sağlamsa dış cam değişimi yeterlidir ve ön cam değişimi 250 TL‘ dir. Dış cam değişimi yapılabilmesi için iç ekranınızın sağlam olması yani  ekranda normal görüntü olması gerekir. İç ekranınızda görüntü yoksa veya görüntü bozuksa bu durumda komple ekran değişimi gerekir ve ekran değişim fiyatları güncel dolar kuruna göre değişkenlik gösterir. Servisimiz İstanbul Ümraniye’ dedir ayrıca Sürat Kargo ile anlaşmamız vardır.

Vivo V21e

 

Vivo V21e Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Exper GSM ekran değişimi 10 yıllık sektör tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orijinali takılır.

  1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 1-2 saattir.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz ve bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona tamper’li kırılmaz cam koruyucu takılır.
  8. Telefonunuz 6 ay Exper GSM parça garantilidir. Imei adresi üzerinden cihazlar tamire gelip gelmediği kontrol edilir.

BİLGİLERİNİZ GÜVENDE

Viv0 Y11 telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Çünkü onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Servisimiz sadece problemi giderir, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Sonuç olarak telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası riskini en aza indirmek için ulaşmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ederiz.

Müşteri Mennuniyeti

Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 1-2 saattir. Ön cam değişim süresi modele göre ve yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir.

Exper GSM ekran değişimi 10 yıllık sektör tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orijinali takılır.

Kargo İle Cihaz Gönderimi

Cihazınızı elden ofisimize gelerek teslim edemiyorsanız ücretsiz kargo gönderim imkânı ile talep etmiş olduğunuz il ve ilçe fark etmeksizin Sürat Kargo firmasına gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz

Yapmanız gerek tek şey iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve alıcı alanına “Exper GSM” ve Müşteri Kodu :1215085887   yazmanız yeterlidir.

 

 

Ekran değişimi nasıl yapılır?

Youtube kanalımızdan benzer ekran ve ön cam değişimi videolarımızı izleyebilirsiniz

Youtube kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button